Hoppa till sidans innehåll

Följ sidan "Styrelse 2018"

Fyll i namn och e-postadress nedan för att följa denna sida. Ett e-postmeddelande kommer då att skickas till dig när något nytt publiceras på sidan.

Styrelse 2018


 

Foto

Ansvarsområde

Namn / Adress

Telefon

E-mail

Ordförande

Organisation/Ledare

Boel Zeeberg

0709 - 834801

boel.zeeberg@gmail.com

 

Vice ordförande

Kappsegling

 

Göran Ejdeling

0734 - 122616

 

goran@ejdeling.se

 

Sekreterare

Medlemsregister

 

Peter Sundström Hagens

0733 - 336740

 

031822810@telia.com

 

 

Kassör

Ekonomi

Magnus Dahlberg

0734 - 232970

magnus.dahlberg@

westatlantic.eu

 

Ledamot

Jolleträning & Seglarskola

Johan Davidsson

0730 - 346436

johan.davidsson@

chalmers.se

 

Ledamot

Fastighet &Anläggning

Ebba Leksell

0702 - 521070

ebba@leksell.me

 

Ledamot                  Kommunikation &
Sociala Aktiviteter

Petra King

0727 - 160175

petraking@hotmail.com

 

X

Ledamot  Verksamhetsutveckling, Bidrag & Sponsring

Hans Petersson

0705 - 598748

hans.f.petersson@telia.com

 

Suppleant

Fastighet &Anläggning

Lennart Magnusson

0708 - 609900

 

lennart.magnusson@

me.com

 

Suppleant            Kommunikation & …
eller Jolleträning &  ?

Cathrine Gerle

0703-632507

cathrine.gerle@gmail.com

 

 

Revisorer

 

 

 

 

Revisor

Sammankallande

Carl-Axel Ericsson

0705 - 294262

 

ca.ericson@telia.com

 

 

Revisor

Lars Holmström

031 - 293467

lk.holmstrom@telia.com

 

 

Revisorssuppleant

Peter Berg

0733 - 334128

peter.berg@volvocars.com

pberg7@hotmail.com

 

Valberedning

 

 

 

 

Valberedning

Sammankallande

Pär Olsson

0704 - 445515

wania@live.se

 

 

Valberedning

Anders Malmcrona

0706 - 406834

anders.malmcrona@

hotmail.com

 

 

Valberedning

Eva Brunius

0768 - 295464

eva@bruniusbolagen.se

 

 

Intendent

 

 

 

 

Intendent

Peter Mattsson

0705 - 298045

peter@grunden.se

 

 

 

 

Inga nyheter är skapade

Postadress:
Långedrags SS - Segling
Solhöjdsgatan 16
42676 Västra Frölunda

Besöksadress:
Solhöjdsgatan 16
42676 Västra Frölunda

Kontakt:
Tel: 031-291617 endast telesvarare
E-post: info@ldss.se

 

 Våra sponsorer
 Sjösportskolan
 Mat
 Svenska Sjö
 team&utveckling
 Idrottens bingo